Allianz MojeCesta

3 Balíčky pojištění

Jedna snadná volba

Sjednat onlineDomluvit Schůzku

 Vybrat si můžete ze 3 balíčků, které jsme připravili na míru svátečním cestovatelům i protřelým světoběžníkům, a mnoha připojištění k tomu. Nabízíme i cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh. Limity Vás tedy trápit nemusí.

Rozsah pojištění

3 balíčky na míru

Stačí Vám základní cestovní pojištění, nebo naopak oceníte komplexní řešení, které kryje většinu rizik? Nabízíme obojí.

Rizikové sporty

Sportujete? 150 sportovních aktivit jsme automaticky zahrnuli do základního cestovního pojištění. Dalších 40 si můžete připojistit.

Zrušená dovolená

Někdy to nevyjde a Vy na dovolenou kvůli vážným důvodům nemůžete odjet. Když máte naše připojištění, jde až 80 % nákladů za námi.

Jezdíte často do zahraničí a nebaví Vás sjednávat si pojištění na každou cestu? Sjednejte si pojištění pro opakované pobyty a buďte v klidu po celý rok. Pojištění platí pro pobyty trvající nejdéle 45 dnů a jejich počet není nijak omezen. Můžete tedy vycestovat kolikrát budete chtít.

  • Počet cest během roku není omezen.
  • Můžete si sjednat variantu pojištění pro jednotlivce či celou rodinu.
  • Asistenční služba je připravena Vám pomoci 24 hodin denně.
  • Poradce Vám pomůže vybrat vhodné pojištění – ať už cestujete po Evropě, Americe či Asii, samostatně nebo s dětmi.
  • Můžete volit z nabídky připojištění a získat tak například větší finanční náhradu za případná ztracená zavazadla, či storno poplatky.
  • Dovolená autem bez obav téměř po celé Evropě. Připojištění se vztahuje i na území Turecka. Výjimkou je území Česka, Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Moldavska.
  • Pojištění se vztahuje na poruchy, havárie, vandalismus i na následky vzniklé chybou řidiče. Pomůžeme Vám, i když se vybije baterie, zabouchnete si klíčky nebo dojde k poškození pneumatik.
  • Zaplatíme a zařídíme opravu vozidla na místě, případně odtah vozidla do servisu. Pokud nepůjde opravit, odtáhneme ho i zpátky do Česka na zvolené místo.
  • Zajistíme Vám i posádce náhradní dopravu do cíle, nebo zpátky do Česka. Vlakem, autobusem a na delší vzdálenosti od 750 km letadlem.
  • Přistavíme vám náhradní vozidlo. Pokud je Vaše dovolená kratší než 10 dnů, máte auto k dispozici až na 5 dnů. Při delší dovolené do 21 dnů Vám auto půjčíme až na 10 dnů. Více informací najdete v pojistných podmínkách.

Nonstop asistenční služby

Z jakékoli země, v jakoukoli hodinu

Pojištění zrušené dovolené

Pokud nebude moci vyrazit na dovolenou 

Neomezené léčebné výlohy

Napište mi, ozvu se v co nejkratší možné době